Оголошення, конкурс на заміщеннявакантної посади НАЧАЛЬНИК ГУМАНІТАРНОГО ВІДДІЛУ

Дата: 22.02.2021 08:59

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНої   ПОСАДи Начальника відділу освіти, молоді, культури, спорту, соціального захисту, охорони здоров‘я,  надання адміністративних та соціальних послуг (Гуманітарний відділ)

Розпорядженням Зорівського сільського голови від 22  лютого 2021 року №39  оголошено конкурс на заміщення вакантної посади Начальника відділу освіти, молоді, культури, спорту, соціального захисту, охорони здоров‘я,  надання адміністративних та соціальних послуг.

Вимоги до кандидатів:

• громадянство України, вільне володіння державною мовою, знання комп‘ютерної техніки, повна вища педагогічна освіта  (спеціаліст, магістр)
  • Стаж роботи в органах місцевого  самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом, на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4років.
  • Післядипломна освіта у галузі знань «Державне управління»
  • Знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції»

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

-         заяву на участь у конкурсі;

-         Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України Про очищення влади;

-         особову картку за формою П-2 ДС з додатками;

-          2 фото розміром 3 х 4 см;

-         документи про освіту, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, підвищення кваліфікації;

-         паспорт;

-         ідентифікаційний код;

-         копію трудової книжки

-         військовий квиток (для військовозобов'язаних);

-         електронна декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК за адресою www.nazk.gov.ua

Документи приймаються до 17,00год  23 березня  2021 року за адресою:

С.Зорівка Золотоніського району, Зорівська сільська рада