ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД : ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРАТОРА відділу освіти, молоді, культури, спорту, соціального захисту, охорони здоров‘я, надання адміністративних та соціальних послуг (гуманітарний відділ)

Дата: 16.03.2021 10:58

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНих ПОСАД : ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРАТОРА відділу освіти, молоді, культури, спорту, соціального захисту, охорони здоров‘я,  надання адміністративних та соціальних послуг (гуманітарний відділ)

Вимоги до кандидатів:

громадянство України, вільне володіння державною мовою, знання комп‘ютерної техніки, базова вища освіта  відповідного професійного спрямування за освітньо- кваліфікаційним  рівнем бакалавра стаж роботи у сфері права не менше трьох років або на посаді державного реєстратора чи виконання функцій державного реєстратора не менше одного року;

успішне проходження спеціальної перевірки діяльності державного реєстратора в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань в порядку здійснення контролю, визначеному Кабінетом Міністрів України (для осіб, які до призначення на посаду державного реєстратора або виконання функцій державного реєстратора виконували функції державного реєстратора, перебуваючи у трудових відносинах з іншим суб’єктом державної реєстрації).

• Знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції»

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

-         заяву на участь у конкурсі;

-         Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України Про очищення влади;

-         особову картку за формою П-2 ДС з додатками;

-          2 фото розміром 3 х 4 см;

-         документи про освіту, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, підвищення кваліфікації;

-         паспорт;

-         ідентифікаційний код;

-         копію трудової книжки

-         військовий квиток (для військовозобов'язаних);

-         електронна декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК за адресою www.nazk.gov.ua

Документи приймаються до 17,00 год 16 квітня 2021 року за адресою:

вул. Шевченка , 45 С.Зорівка Золотоніського району, Зорівська сільська рада

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою за тел. 20146