Наказ №119 від 25.10.2021 "Про зміну режиму роботи школи"

Дата: 25.10.2021 13:31

Зорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Зорівської сільської ради Золотоніського району Черкаської області

вул. Ростанців1, с. Зорівка, Золотоніський район, Черкаська область, 19740, тел.  93-4-40

e-mail: zorivka.shkola@gmail.com kод ЄДРПОУ 34323775

Від 25.10.2021 № 119

На № ______ від _________

Наказ

Про зміну режиму роботи школи

У зв’язку з несприятливою епідеміологічною ситуацією з приводу підвищення захворюваності на COVID-19, а також через невідповідність температурного режиму в приміщенні школи санітарним нормам,  з метою попередження розповсюдження коронавірусу COVID-19, згідно з рішенням педагогічної ради школи №11 від 25.10.2021 року

наказую:

1. Запровадити дистанційне навчання з 25.10.2021 року.

2. Вчителям школи організувати освітній процес дистанційного навчання з використанням сучасних технологій (онлайн навчання), в тому числі з використанням платформи Zoom, Viber, Skype, Telegram, тощо. По можливості забезпечити навчання дітей, які не мають сучасних гаджетів або можливості своєчасно виходити в інтернет.

3. Класним керівникам довести до відома батьків та учнів про способи проведення дистанційного навчання (додаток 1).

4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор школи                                                              Ю. Шепель

1.         Навчання буде проходити згідно розкладу уроків;

2.         Початок – 08:30, закінчення – в залежності від кількості уроків.

3.         Учителі-предметники будуть здійснювати зв’язок з учнями різними доступними школі та учням способами: надання учням планів уроків для самостійного опрацювання (прочитай параграф, дай відповідь на запитання, подача теоретичного матеріалу через ілюстративне чи графічне зображення, лінк та відео для перегляду, check-list для закріплення знань і творче завдання, виконання якого дистанційне), уроки через Skype, Viber (відеозв’язок), створення груп у месенджерах (учитель надсилає завдання, отримує виконані), використання освітніх платформ, перегляд відеоуроків за посиланнями, запропонованими вчителями раніше, канали на YouTube, E-mail дистанційне навчання (здійснюється через листування учителя і учнів через мережу інтернет).

4.         У разі використання освітніх платформ чи відеозв’язку тривалість повинна не перевищувати санітарних норм 10-25 хвилин.

5.         Оцінювання учнів може проводитися як під час уроків, за звітами учнів, або відтерміновано до закінчення дистанційного навчання.

6.         Застосування інструментів спілкування:

-          Електронна пошта;

-          Чат;

-          Особисті сайти вчителів;

-          Технології Wi-Fi, Viber.

Примітка: просимо батьків забезпечити участь дітей в освітньому процесі. У разі ігнорування дітьми навчання, будемо змушені передавати дані до соціальної служби з метою вживання необхідних заходів.