Зорівська територіальна громада
Золотоніського району Черкаської області

ЗВІТ ПРО РОБОТУ ВІДДІЛУ «ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ» ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЗОРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗА 2023 РІК

Дата: 30.04.2024 15:54
Кількість переглядів: 22

ЗВІТ ПРО РОБОТУ ВІДДІЛУ «ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ» ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЗОРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ЗА 2023 РІК

 

З метою забезпечення прав громадян на отримання якісних адміністративних послуг на території Зорівської територіальної громади функціонує  відділ «Центр надання адміністративних послуг» (далі «ЦНАП») виконавчого комітету Зорівської сільської ради та віддалені робочі місця  (далі ВРМ) відділу «ЦНАП» виконавчого комітету Зорівської сільської ради, який результативно взаємодіє з суб’єктами надання адміністративних послуг.

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Зорівської сільської ради створено рішенням сесії №14-2/VIII від 20 грудня 2021 року.  Повноцінно функціонує з лютого 2022 року.

Рішенням сесії Зорівської сільської ради №25-3/VIII від 10 лютого 2023 року створено віддалені робочі місця для спеціалістів відділу «ЦНАП» виконавчого комітету Зорівської сільської ради, де також надається частина послуг.  

Одним із основних принципів, на яких базується робота відділу «ЦНАП», є доступність, зручність, своєчасне, повне та якісне надання адміністративних послуг.

Через відділ «ЦНАП» виконавчого комітету Зорівської сільської ради відвідувачі мають можливість отримати 193 адміністративних послуги, серед яких:

 • державна реєстрація актів цивільного стану;
 • реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання;
 • паспортні послуги;
 • нотаріальні послуги;
 • державна реєстрація речових прав на нерухоме майно;
 • державна реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців;
 • послуги Державного земельного кадастру;
 • адміністративні послуги соціального характеру;
 • місцеві послуги.

На ВРМ відділу «ЦНАП» виконавчого комітету Зорівської сільської ради відвідувачі мають можливість отримати 120 адміністративних послуг, серед яких:

 • реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання;
 • паспортні послуги;
 • нотаріальні послуги;
 • послуги Державного земельного кадастру;
 • адміністративні послуги соціального характеру;
 • місцеві послуги.

Варто зазначити, що у зв’язку із запровадженням воєнного стану,

надання деяких адміністративних послуг призупинено (деякі земельні питання).

Штатна чисельність працівників відділу «ЦНАП» становить 8 осіб: керівник відділу, головний спеціаліст, адміністратор, реєстратор, 4 спеціалісти І категорії віддалених робочих місць відділу «ЦНАП» виконавчого комітету Зорівської сільської ради.

Статистична чисельність мешканців громади, яких обслуговує відділ «ЦНАП» та ВРМ  налічує 3078 осіб.

У відділ «ЦНАП» щодня звертаються громадяни для отримання послуг державної влади та місцевого самоврядування. Незважаючи на запровадження в Україні воєнного стану, відділ «ЦНАП» продовжує працювати задля задоволення потреб населення та забезпечення отримання своєчасних та якісних адміністративних послуг мешканцями Зорівської громади та внутрішньо переміщеними особами.

За період роботи з 1 січня 2023 року до 31 грудня 2023 року  відділом «ЦНАП» та ВРМ відділу «ЦНАП» виконавчого комітету Зорівської сільської ради відвідувачам було надано 1344 адміністративні послуги:

 

 • реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання – 376, а саме:

- реєстрація місця проживання – 27;

- реєстрація місця проживання дитини до 14 років – 22;

- зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання – 18,

  * з яких за заявою власника житла – 14;

- видача витягу з реєстру територіальної громади – 309.

 • паспортні послуги – 10, а саме:

- вклеювання до паспорта громадянина України (зразка 1994 року) фотокартки при досягненні 25- і 45- річного віку – 10.

 • послуги Державного земельного кадастру – 70, а саме:

- надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку – 17;

- видача довідки про наявність у фізичної особи земельних ділянок – 39;

- затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду – 3

- поновлення (продовження) договору оренди землі – 4

- затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) - 6

- затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення – 1.

 • адміністративні послуги соціального характеру – 231, а саме:

- видача довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи – 23;

- надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам – 10;

- призначення державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами жінкам, які не застраховані в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування – 8;

- призначення державної допомоги при народженні дитини – 7;

- призначення державної допомоги на дітей одиноким матерям 8;

- призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям – 34;

- видача грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” – 4;

- призначення державної допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях – 5;

- призначення державної допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування – 1;

- продовження виплати тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату – 1;

- призначення компенсації за догляд фізичній особі, яка надає соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на непрофесійній основі – 1;

- призначення державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю – 3;

- призначення грошової допомоги особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, яка за висновком лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я потребує постійного стороннього догляду, на догляд за нею – 1;

- установлення статусу, видача посвідчень батькам багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї – 3;

- вклейка фотокартки в посвідчення батьків багатодітної сім’ї – 1;

- послуги пенсійного фонду України – 121, а саме:

- надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива – 100;

- призначення пільги на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу – 19

в тому числі:

     Учасники бойових дій – 11;

     багатодітні сім’ї – 6;

     сільський бібліотекар на пенсії – 1;

     особа з інвалідністю 2 групи внаслідок війни – 1.

- разова грошова виплата до Дня Незалежності України , передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» - 2.

 • місцеві послуги – 657.

 

Надані адміністративні послуги в розрізі населених пунктів:

Відділ «ЦНАП»

732

ВРМ с. Богданівка

72

ВРМ с. Мехедівка

124

ВРМ с. Вершина-Згарська

63

ВРМ с. Хрущівка

196

ВРМ с. Кривоносівка

157

 

Більшість послуг, які надаються відділом «ЦНАП» та ВРМ є безоплатні. Перелік послуг, за надання яких стягується адміністративний збір:

• Реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання;

Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку  .

У звітному періоді за платні послуги до місцевого бюджету надійшло   2630,73 грн:

• за реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання – 1019,92 грн.;

• за надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку  – 1610,81 грн..

    Завдяки співпраці з проєктом PROSTO отримали медичну аптечку, ліхтар з регулюванням фокусу, повербанк та листівки з інформацією про відділ «ЦНАП».  

Відділ «ЦНАП» та частково ВРМ відділу «ЦНАП» виконавчого комітету  Зорівської сільської ради підключені до програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» (ПК «ІІС «Соціальна громада»).  Підключені до Реєстру територіальної громади, до інформаційної системи «Вулик», до системи електронної взаємодії органів виконавчої влади, до Державного підприємства "Національні інформаційні системи", до національної кадастрової системи (НКС) та до промислового середовища ЄІССС, яке забезпечує реєстрацію фахівцями ЦНАПу  6 допомог в ЄІССС  згідно чинного законодавства.

Отримали доступ до кабінету працівників відділу «ЦНАП» на порталі Пенсійного фонду України для подання пакету документів на призначення (перерахунку) житлових субсидій та пільг оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Отримали доступ до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва для надання адміністративних послуг з присвоєння, внесення змін та коригувань адреси об’єкту нерухомого майна.

З метою забезпечення доступності послуг для осіб з порушеннями слуху укладено договір з громадською організацією «Всеукраїнська організація осіб з інвалідністю зі слуху «Українське товариство глухих» – послуга перекладу жестовою мовою, термін якого закінчився в 2023 році.

Впроваджено QR-коди для шерингу документів в Дії.

Навчання адміністраторів та працівників ЦНАП є пріоритетним, адже якість надання адмінпослуг переважно залежить від компетентності працівника. Необхідний рівень фахової підготовки вимагає систематичного підвищення рівня знань та професійних навичок. Відтак працівники відділу «ЦНАП» постійно працюють над підвищенням рівня своїх професійних навичок, беруть активну участь у офлайн та онлайн нарадах, тренінгах, зустрічах та семінарах.

Відвідувачі мають можливість скористатися  безкоштовним Wi-fi, для цього достатньо відсканувати QR-код, який для зручності громадян, розміщений на стенді в приміщенні ЦНАПу. 

На офіційному сайті Зорівської сільської ради створений окремий розділ «ЦНАП», де, опубліковано актуальна інформація, яка стосується роботи відділу. Також активно ведеться Facebook сторінка  https://www.facebook.com/groups/313410737782979?locale=uk_UA , де публікуються усі актуальні новини та інформація про діяльність відділу.

У Центрі реалізуються принципи одержання громадянами широкого спектру інформації, отримання кваліфікованих консультацій, надання необхідної послуги в одному місці, ввічливе ставлення до кожної людини, розуміння проблем відвідувачів та прагнення максимально швидко знайти рішення для їх вирішення.

Крок за кроком ми намагаємося будувати сучасний, європейський сервісний ЦНАП, орієнтований на потреби громадян.

 

 

Начальник відділу «ЦНАП»                         Вікторія ПАСЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь