повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Дата: 06.06.2019 15:50

Відповідно до ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання пропозицій, зауважень громадян та суб’єктів господарювання, Зорівська сільська рада оприлюднює проект рішення «Про місцеві податки на 2020 рік»

З проектом рішення, додатками до нього та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись на офіційному сайті Зорівської сільської ради у мережі Інтернет у розділі «Регуляторна діяльність» «Проекти регуляторних актів»

Пропозиції та зауваження у письмовій формі  від фізичних та юридичних осіб до проекту рішення Зорівської сільської ради прийматимуться протягом одного місяця з дати оприлюднення.

Адреса: 19740, Україна, Черкаська область, Золотоніський район, с.Зорівка, вул. Шевченка,45

Телефон: 0437-2-01-46; email: zorivka_sr@ukr.net.

Відповідальні особи – Курятник Ганна Миколаївна – секретар сільської ради, Тетьора Надія Михайлівна – спеціаліст сільської ради.