Звітування директора

Звіт директора за 2022/2023 навчальний рік

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю» від 23.03.2005 р. № 178, на виконання Національної доктрини розвитку освіти (п. 3), наказу Міністерства освіти і науки України від 28.01.2005 р. № 55 «Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів»,  керівник має щороку звітувати про свою діяльність на загальних зборах педагогічного колективу, батьківського комітету та ради школи, громадськості. Таке звітування має на меті подальше утвердження відкритої і демократичної державно - громадської системи управління освіти, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності в школі, що базується на принципах взаємоповаги та позитивної мотивації.

10:43 08.06.2023

Звіт директора Зорівської ЗОШ за 2020 рік

У школі щорічно в січні-лютому відбувалась конференція, в ході якої директор школи, на виконання Національної доктрини розвитку освіти (п. З), наказу Міністерства освіти і науки України від 28.01.2005 р. №55 звітував про пророблену роботу за рік. В поточному навчальному році, у зв’язку з карантинними обмеженнями, які подовжені до 30 квітня, конференцію провести неможливо. Тому пропонуємо розширений звіт за 2020 рік. Всі охочі можуть ознайомитися з  роботою школи за посиланням: https://rada.info/upload/users_files/34117490/9f30a2e6cfc925a40252217e2ff7b932.docx

14:10 25.02.2021