A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Зорівська громада
Черкаська область, Золотоніський район

Новини

Інформація щодо необхідності невідкладного внесення відомостей про земельні ділянки право власності (користування) на які виникло до 01.01.2013 року й посвідчене державними актами (договорами оренди) та відомості про які не внесені до державного земе

Якщо ж відомості про земельну ділянку не внесені до ДЗК, то таку ділянку неможливо продати, подарувати, успадкувати, віддати в заставу, здійснити поділ або об’єднати, здати в оренду тощо. Саме тому Держгеокадастр Черкаської області звертає увагу громадян, органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій на необхідність невідкладного внесення відомостей про земельні ділянки до ДЗК. Адже реєстрація земельних ділянок у ДЗК гарантує належний захист державою суб’єктів права власності й господарювання, створення сприятливих умов для ведення бізнесу. Внесення відомостей до ДЗК здійснюється на підставі затвердженої документації із землеустрою.

21:11 23.11.2019

СЕМІНАР ЩОДО ПОСЛУГ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ТА ЇЇ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ

З 01 січня 2020 року вступає в дію Постанова КМУ від 19.06.2019 року №746 щодо оптимізації районних державних адміністрацій в усіх областях України.  В зв’язку з цими подіями 20 листопада 2019 року  Золотоніська міськрайонна філія Черкаського обласного центру зайнятості в приміщенні райдержадміністрації  провела інформаційний семінар для вивільнюваних працівників, так як служба зайнятості готова працювати і робити конкретні кроки назустріч таким особам уже сьогодні.

11:06 22.11.2019

Цілеспрямованість та віра в свої сили – шлях до самореалізації

Питання працевлаштування осіб з особливими потреба завжди були в пріоритеті Золотоніської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості, адже трудова діяльність для людей з інвалідністю є не тільки можливістю забезпечити своє існування, але й фактом реалізації своїх здібностей. Для даної категорії осі, Філією організовуються  та проводять засідання круглих столів, Дні відкритих дверей, ярмарки вакансій, засідання Клубу «Знаю. Вмію. Можу». Проблеми щодо працевлаштування людей з інвалідністю розглядаються на засіданнях координаційного комітету сприяння зайнятості населення, спільних семінарах-нарадах з усіма зацікавленими сторонами.

11:05 22.11.2019

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ НАЗУСТРІЧ РОБОТОДАВЦЮ

На території нашого міста більше 100 років проводить свою господарську діяльність Золотоніський лікеро-горілчаний завод «Златогор», який з 2000 року належить компанії «Петрус-Алко» та випускає продукцію під торговою маркою Златогор. У вересні  підприємство під час дегустаційного конкурсу напоїв «Бест дрік 2019» отримало п’ять найвищих нагород за новинки ринку.

11:02 22.11.2019

До уваги жителів Черкаської області

Пропонуємо до розгляду та обговорення перелік об’єктів інфраструктури та автомобільних доріг загального користування місцевого значення Черкаської області, на яких планується проведення ремонтних робіт у 2020 році. Сформований перелік розроблено на основі пропозицій, які надійшли від районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад,  сільських (селищних) рад та депутатів різних рівнів. 

10:39 20.11.2019

День учителя

4 жовтня працівники закладів освіти Зорівської сільської ради відсвяткували своє професійне свято - День працівників освіти. Зі словами вітань до них звернулися сільський голова Ю.Ф. Гунько, начальник гуманітарного відділу Н.Г. Рудь та представник районної організації профспілки працівників освіти і науки України Т.К. Андрейко.Працівники освіти були нагороджені подаками Зорівської сільської ради за високий рівень професійної майстерності та сумлінну роботу. Запальними піснями освітян вітали артисти Золотоніського міського будинку культури.

16:03 23.10.2019

У Зорівській ОТГ відбулось урочисте відкриття підрозділу місцевої пожежної охорони

18 жовтня в селі Мехедівка, що входить до складу Зорівської об'єднаної територіальної громади, відбулося урочисте відкриття місцевої пожежної команди. Це вже 80-й підрозділ місцевої пожежної охорони, який введено у бойовий розрахунок в області, і 5-й створений в районі.

15:37 23.10.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора