A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Зорівська громада
Черкаська область, Золотоніський район

Новини

повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Відповідно до ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання пропозицій, зауважень громадян та суб’єктів господарювання, Зорівська сільська рада оприлюднює проект рішення «Про місцеві податки на 2020 рік»

15:50 06.06.2019

Відзначили День села

Села  Богданівка та Квітневе розташовані серед мальовничих українських полів. Тут мешкають роботящі люди,котрі дбають про розвиток свого населеного пункту. Місцева громада багата звичаями,традиціями,тут живе багато народних умільців.Вони свято бережуть і продовжують традиції своїх пращурів. 4 листопада люди святкують  Храм  в день Казанської Божої Матері.

12:53 06.11.2018

Вітаємо із Днем дошкілля!!!!

Вітаємо всіх вас, хто щоденно віддає тепло своїх сердець дітям, з професійним святом ! Від вашої мудрості, терпіння, уваги залежить благополучне дитинство і подальша доля кожного вихованця. Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний період у житті. В цьому віці формується особистість, і закладаються основи здоров’я. З вашою допомогою маленькі вихованці пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину. Впевнені, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для малюків у дитячому садку в день радості і щастя! Бажаємо вам нових творчих успіхів, міцного здоров’я, добробуту і достатку!

16:32 28.09.2018

До уваги представників агропідприємств

Для оперативного реагування на випадки силового захоплення на території Черкаської області земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства»при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.

16:17 28.09.2018

До уваги представників агропідприємств

Для забезпечення захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств та оперативного реагування на випадки силового захоплення земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства» при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств (адреса: м. Черкаси, бульв. Шевченка, 185, номер гарячої лінії: (0472) 33-00-27).

13:47 07.09.2018

Різні села - одна громада

В рамках проекту "Різні села - одна громада" розпочалися кількісні дослідження громадської думки. Перед Зорівською ОТГ стоїть задача провести вуличні опитування. Чи відчувають мешканці об'єднаних сіл зміни? Що вони знають про своїх сусідів по громаді? Як працюють органи влади? Вирішенням яких питань, на вашу думку, слід занятися в першу чергу? Відповіді на ці та інші питання допоможуть у визначенні пріоритетних напрямків розвитку ОТГ і пошуку ресурсів для цього. ULEAD з Європою / ULEAD with Europe

10:53 26.07.2018

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора