Інформування

QR-код платформи ветерана

Черкаська обласна військова адміністрація разом з партнерами створили веб-сторінку „Платформа ветерана „Черкаський вимір“, який сприятиме інтеграції Захисників і Захисниць у мирне життя. На даному сайті зібрано й упорядковано всю необхідну для ветеранів інформацію. Платформа містить алгоритми пошуку зниклих безвісти, набуття статусу ветерана війни, перелік пільг, інформацію щодо медичної допомоги та реабілітації, пенсійного забезпечення, професійної освіти, започаткування власної справи, грантові можливості та багато інших інструментів.

08:23 16.02.2024

Інфографіка "ВПО після 1 Березня 2024"

Урядом 26 січня 2024 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Деякі питання соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій осіб” (далі – Постанова № 94 ) задля підтримки внутрішньо переміщених осіб, зокрема сімей, в яких є особи, які потребують продовження виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.

14:35 05.02.2024

Про протидію торгівлі людьми

Широкомасштабне військове вторгнення Російської Федерації в Україну підвищило вразливість населення до потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.

14:34 27.12.2023

ОГОЛОШЕННЯ про формування складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Золотоніській військовій адміністрації

Золотоніська  районна державна адміністрація розпочинає формування ради, яка допоможе актуалізувати потреби внутрішньо переміщених осіб та більш ефективно розв’язувати їхні проблеми.

13:01 28.09.2023

Інформація щодо отримання грантів УБД

Можливість отримати безкоштовні консультації щодо заповнення документів, необхідних для участі в програмі грантів на створення або розвиток власного бізнесу учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей, а також щодо ведення бізнесу отримувачами, які фактично отримали грант.

10:40 14.09.2023