У 2022–2023 роках Україна вшановує 90-ті роковини Голодомору-геноциду

У 2022–2023 роках Україна вшановує 90-ті роковини Голодомору-геноциду Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам'ять жертв голодомору  1932 - 1933 років та масових штучних голодів 1921 - 1923 і 1946 0 1947 років.

09:44 24.11.2023

Бути справжнім героєм для самого себе — це звернутися по допомогу. Зберігайте і поширюйте важливі номери, за якими можна знайти підтримку.

15:51 22.11.2023

Проєкт -Скажи чесно, ти як?- розроблено за підтримки ВООЗ у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської

Проєкт «Скажи чесно, ти як?» розроблено за підтримки ВООЗ у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської Скажи чесно, ти як? Українські зірки та телеведучі поділилися емоціями й переживаннями через війну

15:24 22.11.2023

В Україні відзначають День Десантно-штурмових військ ЗСУ

З 2017 року наймобільніші війська України — десантно-штурмові, — відзначають своє свято 21 листопада. Вперше урочиста церемонія відбулася на Михайлівській площі у Києві за участю Президента та військового командування.

15:08 21.11.2023

Вітаю із Всесвітнім днем дитини!

Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Найбільше щастя у світі- посмішка дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.

11:21 20.11.2023

Шановні працівники сільського господарства! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята — Дня працівників сільського господарства!

11:40 19.11.2023