З Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

У цей осінній день — 9 листопада відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Це професійне свято тих людей, які присвятили себе благородній справі — відтворювати, зберігати та примножувати безцінні духовні скарби нашого народу. Сьогодні свято тих, для кого творчість, освіченість, вихованість, духовність, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами.

11:52 09.11.2023

Знову біль... Зорівська громада втратила ще одного сина, жителя села Богданівка - Погорєлова Сергія Олеговича

До нашої громади прийшла страшна звістка - 22 жовтня 2023 року при виконанні бойового завдання, захищаючи Україну, загинув житель села Богданівка Погорєлов Сергій Олегович. Вічна пам'ять герою, співчуття батькам та рідним.

13:53 26.10.2023

Платформа ветерана Черкаський вимір

Черкаська обласна військова адміністрація разом з партнерами створили веб-сторінку „Платформа ветерана "Черкаський вимір“, який сприятиме інтеграції захисників і захисниць у мирне життя.

11:45 14.09.2023

Кличко: Асоціація міст України звернулася до Уряду для розблокування можливості надання фінансової допомоги напряму між громадами Поділитися:

10:20 13.10.2022