Методичний семінар з організації профорієнтаційної роботи

Дата: 27.01.2020 15:13

Методичний семінар з організації профорієнтаційної роботи

З 15 січня 2020 року розпочинається II семестр навчального процесу для учнів шкіл, тому фіхівець з профорієнтації Калініченко Надія 13 січня провела методичний семінар з організації профорієнтації в Золотоніській спеціалізованій школі-інтернат для педагогічного колективу.

Під час семінару обговорювалися питання значення професійної орієнтації для учнівської молоді та взаємодії навчальних закладів і державної служби зайнятості з питань професійної орієнтації учнівської молоді. Спеціаліст служби зайнятості Надія Калініченко ознайомила присутніх  з інноваційними формами і методами роботи, які сприяють формуванню у школярів активної життєвої позиції щодо майбутнього професійного вибору.

Спільно з педагогами також було узгоджено шляхи подальшої співпраці з питань професійного самовизначення учнів шкіл. Під час зустрічі фахівець Філії, зокрема, наголосила на важливості реалізації системного підходу у проведенні профорієнтації роботи з учнями, наданні учням необхідних знань для орієнтації в світі професій.