На профорієнтаційний урок до Зорівських старшокласників

Дата: 27.01.2020 15:20

На профорієнтаційний урок до Зорівських старшокласників

Цього тижня фахівець з профорієнтації Золотоніської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості Калініченко Надія завітала до Зорівської школи, де поспілкувалася на актуальні теми правильного вибору професії з десятикласниками.

Основною метою заходу було ознайомлення учнів з проблемою самовизначення, формуванню реального погляду на вибір професії з урахуванням власних бажань, можливостей та потреб ринку праці.

Учні дискутували на тему «Яку професію ви вважаєте престижною?», обговорили першочергові фактори, що впливають на вибір професії. Увагу було приділено обговоренню помилок, які найчастіше допускає молодь під час свого професійного вибору. В щирому діалозі діти намагались дати відповіді на питання щодо їх майбутнього життєвого та професійного шляху.

Фахівець Золотоніської філії також наголосила на важливості діагностики власних професійних нахилів та вподобань  й презентувала учням профорієнтаційну платформу  «Моя професія: консультаційна мережа». За допомогою он-лайн тестування можна отримати кваліфіковану консультацію по результатах тестів та індивідуальні поради.