Отримати послуги кваліфікованого електронного підпису можливо не лише через податкову службу

Дата: 23.03.2020 14:06

Головне управління ДПС у Черкаській області

Сектор  комунікацій

18002, Черкаси, вул.Хрещатик, буд.235, тел.: 33-91-34, e-mail: ck.zmi@tax.gov.ua

Отримати послуги кваліфікованого електронного

підпису можливо не лише через податкову службу

Головне управління ДПС у Черкаській області, звертає увагу що отримати кваліфікований електронний підпис можна не лише через Акредитований центр сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової служби!

Наголошуємо, що звернувшись до кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг, перелік яких розміщено на сайті центрального засвідчувального органу Міністерства цифрової трансформації України (czo.gov.ua) у розділі «Довірчі послуги» можливо скористатися послугами щодо отримання кваліфікованого електронного підпису.

Порядок ведення реєстру затверджено наказом Міністерства юстиції України від 05.11.2018 №3440/5

Посилання: https://czo.gov.ua/ca-registry