Черкаська ОДА співпрацюватиме з медичним сервісом «Doc.ua» задля протидії COVID-19

Дата: 06.04.2020 13:15

Підприємці та влада об’єднують зусилля у боротьбі з коронавірусною інфекцією. Днями Черкаська облдержадміністрація підписала меморандум про співпрацю з онлайн-сервісом пошуку й запису до лікаря «Doc.ua».

У рамках документу «Doc.ua» безкоштовно доставлятиме ліки через Укрпошту, забезпечить онлайн-запис до лікарів та консультуватиме щодо виявлення та симптоматики COVID-19. Крім того, організовуватиме підвезення пацієнтів до лікарів або виїздів медиків до пацієнтів та ін.
Така співпраця, відзначає заступник очільника області Роман Карманнік, буде в нагоді саме літнім людям та маломобільним верствам населення. Оскільки вони є найбільш уразливими категоріями населення та потребують усебічної підтримки.

Відзначимо, онлайн-сервіс «Doc.ua» працює з 2014 року. Відтоді на платформі доступні для запису понад 2000 лікарів по всій Україні, доступні онлайн-консультації з медиками.