Жителі громади отримали допомогу від мережі магазинів "АТБ"

Дата: 10.04.2020 09:11

85  продуктових наборів, які надала мережа магазинів «АТБ», отримали одинокі та одиноко проживаючі громадяни похилого віку та особи з інвалідністю, які перебувають на обліку в центрі надання соціальних послуг Зорівської сільської ради.
Роздавали продуктові набори працівники  Центру та поліцейський офіцер громади, які мали змогу ще раз поспілкуватися з людьми, які відносяться до групи підвищеного ризику інфікування вірусом COVID-19 щодо проблемних питань та наголосили на утриманні від відвідування громадських місць.
Дана акція проводиться з метою забезпечення соціального захисту населення, допомоги найбільш вразливим верствам населення в період карантину та на виконання листа Міністерства соціальної політики України про співпрацю із соціально відповідальним бізнесом.