Шановні жителі Зорівської громади!!!

Дата: 17.04.2020 09:51

Цього року Великдень  припадає на непростий період карантину. В це свято люди ідуть до церкви, збираються великим родинним колом, ходять в гості до рідних та близьких.

Але не цього року. В Україні з дня у день зростає кількість хворих на коронавірус. Як розвиватиметься ситуація – спрогнозувати складно.   В цей період, як ніколи, ми маємо проявити відповідальність, свідомість та прислухатися до закликів предстоятелів та глав церков і дотримуватися правил безпеки. На щастя, сьогодні у світі є багато технічних можливостей. Будуть проводитися прямі трансляції Великодніх богослужінь через телебачення та Інтернет.

Виконавчий комітет Зорівської сільської ради рекомендує в умовах карантину та з метою запобігання поширенню на території громади коронавірусної хвороби COVID-19 провести святкові дні в колі своєї сім'ї, цим самим проявіти турботу про життя і здоров’я своїх рідних, сусідів та односельчан. Бережіть себе та своїх рідних. Будьте здорові!!!