Чорнобильська трагедія

Дата: 26.04.2020 09:20

26 квітня 2020 року минають 34 роковини від дня Чорнобильської катастрофи. Чорнобиль назавжди став нашим спільним болем, символом великого людського горя та прикладом мужності і самопожертви в ім’я майбутнього. Це день подяки людям, хто став на захист людства від ядерного лиха.
Низький уклін живим героям Чорнобиля за те, що ціною власного життя, здоров’я зупинили ядерну стихію і Світла пам’ять тим, хто через хвороби, спричинені радіацією, не дожив до цього дня… Ми пам’ятаємо ваш подвиг і завжди будемо вдячні за ту жертовність, самовідданість та силу духу, яку ви проявили у боротьбі за наше життя і за життя цілих поколінь!
Дорогі ліквідатори, від усього серця бажаємо вам доброго здоров'я, міцності духу, оптимізму та впевненості у завтрашньому дні, миру та злагоди. Хай Бог береже вас і ваші родини.