Дата: 25.05.2020 16:07

В Україні запрацювала Віртуальна платформа емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19 https://moncenter.eduhub.in.ua/ .

В рамках цього проєкту кожен українець має можливість безкоштовно отримати індивідуальні консультації від сертифікованих психологів та тренерів-практиків з емоційного інтелекту Освітнього Хабу міста Києва, які дозволять зберегти та зміцнити позитивний емоційний та психологічний стан людей протягом всього часу дії карантину, а також навчатись онлайн м’яким навичкам(soft skills), які потрібні кожному, незважаючи на вік та професію.

Результати соціологічного дослідження проведеного групою «Рейтинг» свідчать, що серед  українців зростає рівень тривожності. Зважаючи на це, з метою дії на упередження, даний проєкт надає можливість людям безкоштовно отримувати: позитивні емоції, психологічну підтримку та корисні знання під час вимушеного перебування на карантині «в чотирьох стінах».

Тільки разом ми зможемо подолати це лихо!