Більше тисячі ФОПів Черкащини вже призначили допомогу на дітей

Дата: 25.05.2020 16:08

В області запроваджено надання допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які належать до першої та другої групи платників єдиного податку. Нині, як інформують у Департаменті соціального захисту населення ОДА, до органів соціального захисту населення вже звернулися 1 343 особи, з яких 1 090 вже призначили допомогу.

Робота з опрацювання справ триває, додають в Департаменті. Загалом, подання документів може здійснюватися як в електронному вигляді так і поштою.

Призначення та виплата проводитиметься з травня 2020 року під час дії карантину та на один місяць після дати його відміни.