Онлайн-проєкт «Zolo Free Speak»

Дата: 24.06.2020 09:46

«Два найважливіші дні у твоєму житті: день, коли ти з'явився на світ, і день, коли ти зрозумів  навіщо», - Марк Твен.

Протягом навчального року фахівці Золотоніської міськрайонної філії ЧОЦЗ співпрацюють з учнівською молоддю проводячи різноманітні профорієнтаційні заходи: квести, інтерактиви, уроки. Але карантин вніс свої корективи і ми перейшли на новий формат роботи – дистанційний.

Профконсультант філії Калініченко Надія спільно з Молодіжним Клубом Журналістики запустили новий профорієнтаційний онлайн-проєкт «Zolo Free Speak». Даний проєкт включає в себе серію відео-сюжетів для дітей та молоді про самопізнання, освіту та кар’єру від успішних представників громади. «Головна мета- це допомогти молоді знайти свій шлях, дізнатися про плюси та мінуси різних пролфесій, як відкрити власну справу, зрозуміти, які навички слід розвивати у XXI столітті.», - наголошує Надія Калініченко.

Ролики про успішних представників різних професій, всі зацікавлені зможуть переглянути на Фейсбук-сторінках Золотоніської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості та Молодіжного Клубу Журналістики. Ставте запитання, слідкуйте за новими випусками, використовуйте поради та виконуйте челенджі.