Платниками податків Черкащини за сім місяців поточного року сплачено 140,1 млн грн акцизного податку

Дата: 02.09.2020 15:43

• сім місяців поточного року платники Черкаської області до загального фонду державного бюджету сплатили 33,5 млн грн акцизного податку з вироблених в Україні та ввезених підакцизних товарів.

До місцевих бюджетів платниками роздрібної торгівлі підакцизних товарів сплачено понад 106,6 млн грн акцизного податку.

• місцеві бюджети отримали 17,7 млн гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року сплата зросла на 28,0 млн грн, або на 135,6%.
  • на 01.08.2020 в Черкаській області зареєстровано 2589 платників акцизного податку, зокрема: 8 – виробників алкогольних напоїв, 110 платників акцизного податку з пального, 6 платників з електричної енергії та 2465 платників з роздрібної реалізації підакцизних товарів.