Місцеві бюджети Черкаської області від ліцензування отримали понад 17 мільйонів гривень

Дата: 02.09.2020 15:49

• управління ДПС у Черкаській області інформує, за сім місяців 2020 року видано 2300 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, 1816 ліцензій на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами, 1078 ліцензій на провадження господарської діяльності в сфері обігу пального, з них 46 на роздрібну торгівлю пальним та на зберігання пального, 1032 ліцензії на право зберігання пального (виключно для потреб власного споживання чи промислової переробки).
  • бюджети Черкаської області від ліцензування виробництва, оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами за п’ять місяців 2020 року отримали  понад 15 млн гривень.
  • від ліцензування виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним понад 2 млн гривень.

З актуальним реєстром діючих ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами  можна ознайомитися на сайті Головного управління ДПС у Черкаській області https://ck.tax.gov.ua/reestr-vidanih-licenziy.

Щодо пального, повідомляємо, що на офіційному вебпорталі Державної податкової служби України за посиланням: https://tax.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/ розміщено Єдиний державний реєстр суб'єктів господарювання, які отримали ліцензії на право виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним, та місць виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним.

Звертаємо увагу суб'єктів господарювання, що Головним управлінням ДПС у Черкаській області на час карантину документи щодо ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами, пальним та зберігання пального(у тому числі внесення чергового платежу за ліцензії) приймаються виключно поштою, при цьому наголошуємо, що надання оригіналів документів буде здійснюватися після закінчення карантину.

Нагадуємо, що Законом України від 17 березня 2020 року № 530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних послуг та строків надання цих послуг, визначених законом, а саме  від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення.