Родинам померлих під час участі в АТО/ООС встановлять доплату до пенсії

Дата: 09.09.2020 15:53

Державну адресну допомогу до пенсійної виплати у зв’язку з втратою годувальника отримуватимуть члени родин померлих військовослужбовців із першого серпня цього року. Таке рішення прийнято третього серпня на позачерговому засіданні Уряду.

Допомога виплачуватиметься тим членам родини, які втратили годувальника і розмір пенсії яких не досягає 7800 гривень. Якщо пенсія у зв’язку з втратою годувальника призначається на двох і більше членів сім’ї, адресна допомога до пенсії встановлюється у сумі, що не досягає до 6100 гривень на кожного із зазначених членів сім’ї.

Щоб забезпечити перерахунок пенсії, головне управління Пенсійного фонду України в Черкаській області вже аналізує пенсійні справи членів родин військовослужбовців, які загинули (померли) внаслідок поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, отриманих під час безпосередньої участі в АТО/ООС.

Державну допомогу родини померлих під час участі в АТО/ООС отримуватимуть на постійній основі.