+122 нові випадки COVID-19 зафіксували в області за добу

Дата: 30.09.2020 09:25

29 вересня в області виявили +122 випадки інфікування COVID-19.  Про це на своїй фейсбук-сторінці інформує очільник області Сергій Сергійчук.

Зокрема, у місті Черкаси – 8, Сміла – 22, Умань – 2, Канів – 9, Городищенський – 1, Жашківський – 17, Звенигородський – 7, Золотоніський – 3, Корсунь-Шевченківський – 3, Кам’янський – 1, Катеринопільський – 3, Лисянський – 3, Маньківський – 1, Монастирищенський – 11, Смілянський – 15, Тальнівський – 4, Черкаський – 2, Чорнобаївський – 1, Шполянський – 9.

Із початку карантину виявили 3881 лабораторно підтверджених випадків коронавірусу.

Від коронавірусу померла 65-річна жінка з Черкас. Мала супутні хвороби – хронічний бронхіт, ожиріння, ішемічна хвороба серця. За весь час поширення covid-19 на Черкащині померли 52 людини.

2333 (+41) – одужали.

213 осіб отримують стаціонарне лікування, зокрема 11 людей госпаталізовані з попередньо підтвердженим діагнозом;

1283 – перебувають під амбулаторним наглядом лікарів первинної ланки в умовах самоізоляції.

Ліжка у закладах охорони здоров’я першої хвилі заповнені на 54,5 %. Загальна кількість ліжок – 391.

Ці цифри надають фахівці Черкаського обласного лабцентру. Вони й досліджують ПЛР-тести на коронавірус. Завдяки їхній плідній роботі Черкащина потрапила у шістку лідерів серед областей за кількістю досліджених ПЛР-тестів. В середньому за день фахівці Центру отримують результати з 1000 тестів. Найбільше за день перевіряли 1460 тестів.