З початку року 5735 суб’єктів господарюванняЧеркащини започаткували власну справу

Дата: 12.10.2020 11:56

За повідомленням в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Тетяни Харьковської, за січень –вересень2020 року кількість новостворених суб’єктів господарювання  регіону, взятих на податковий облік, склала 5735 платників податків, з них 928 юридичних осіб та 4807  фізичних осіб-підприємців.За аналогічний період 2019 року здійснили державну реєстрацію та стали на облік в податкових органах області 6481 платник податків,з них1104 юридичні особи та 5377 фізичних осіб-підприємців.

Водночас, станом на 1 жовтня2020 рокупо4231суб’єктугосподарювання з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі ЄДР) надійшли відомості про державну реєстрацію припинення юридичних осіб та/або державну реєстрацію припинення підприємницької діяльностіфізичних осіб - підприємців, з них по 365 юридичних особах та по 3866 фізичних особах - підприємцях. За аналогічний період 2019 року з ЄДР надійшли відомості про державну реєстрацію припинення по 5091 платнику: з нихпо 509 юридичних особах та 4592 фізичних особах - підприємцях.

Крім того, Тетяна Харьковська зазначила, що в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (далі ДРФО) протягом січня –вересня2020 року зареєстровано 8745фізичних осіб, з них – 464іноземних громадянина, а також було внесено зміни до реєстраційних даних в ДРФО по 28928 фізичних особах Черкаської області. За аналогічний період 2019 рокузареєстровано в ДРФО 13330 фізичних осіб, у т.ч.674 іноземних громадянина, внесено зміни до реєстраційних даних по 39343 фізичних особах області.