A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Зорівська громада
Черкаська область, Золотоніський район

Про обраних депутатів Зорівської сільської ради

Дата: 30.10.2020 15:59
Кількість переглядів: 84

Місцеві вибори

25  ЖОВТНЯ  2020  РОКУ

Зорівська сільська територіальна виборча комісія

Золотоніського району

Черкаської  області

c. Зорівка

Постанова

30 жовтня 2020р                                                                                                                                        №56                                               

Про визнання обраними депутатами

Зорівської сільської ради об’єднаної територіальної громади

Золотоніського району Черкаської області

25 жовтня 2020 року відбулися перші вибори депутатів Зорівської сільської ради об’єднаної територіальної громади Золотоніського району Черкаської області ,в результаті  яких обрано депутатів  по всіх 8 багатомандатних виборчих округах.

  Керуючись пунктом чотирнадцять частини четвертої  статті 25 , частиною першою , другою статті 88 Закону України «Про місцеві вибори» Зорівська сільська територіальна виборча комісія постановляє :

  1. Визначити обраними депутатами Зорівської сільської ради об’єднаної територіальної громади  Золотоніського району Черкаської області 22 особи( додаток 1)
  2. Результат виборів депутатів Зорівської сільської ради  об’єднаної територіальної громади Золотоніського району Черкаської області   оприлюднити шляхом виставлення на сайті Зорівська громада та газеті «Вісник Золотоніщини».

 

 

 

Голова Зорівської СТВК              ________________________ Гаркуша Т.С.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток  №1

 

До постанови  Зорівської СТВК

Від 30.10.2020 р. № 56

Список обраних депутатів Зорівської сільської об’єднаної територіальної громади Золотоніського району Черкаської області 25 жовтня 2020 року

 

  1. Безгуба Василь Іванович – 12.06.1964р.н.,освіта середня, безпартійний, пенсіонер, проживає в с. Кривоносівка, 8 округ,набрав 30 голосів виборців ,висунутий від Черкаської ОО ВО «Черкащани».
  2. Борзенков Віктор Кузьмович – 23.11.1958р.н., освіта неповна вища,безпартійний, керуючий МТФ №2 СТОВ «Нива», проживає в с.Чернещина, 1 округ, набрав 55 голосів виборців, висунутий від Черкаської ОО ПП «Слуга народу».
  3. Борисенко Микола Олександрович – 06.10.1981р.н., освіта вища, безпартійний, директор СТОВ «Агрофірма Колос», проживає смт. Драбів, 1 округ, набрав 64 голоси виборців, висунутий шляхом самовисування.
  4. Верещака Людмила Василівна – 11.04.1978р.н., освіта неповна вища,безпартійна, бухгалтер СТОВ «Нива», проживає в с.Зорівка, 5 округ, набрала 52 голоси виборців, висунута від Черкаської ОО ПП «Слуга народу».
  5. Демчинська Тетяна Іванівна – 16.05 1974р.н., освіта середня спеціальна, безпартійна, сільський голова с. Кривоносівка, 8 округ, набрала 98 голосів виборців, висунута від Черкаської регіональної організації ПП «Сила і честь».
  6. Дюжакова Альбіна Асбатівна – 01.01.1966р.н., освіта середня спеціальна, член  партії ВО «Черкащани», заступник ПП «АГРО-ТРЕСТ», проживає м. Черкаси, 3 округ, набрала 33 голоси виборців, висунута шляхом самовисування.
  7. Завгородній Василь Іванович – 08.09.1957р.н., освіта вища,безпартійний, директор Мехедіського КНП  АЗПСМ , проживає в с. Мехедівка, 2 округ, набрав 29 голосів виборців, висунутий шляхом самовисування.
  8. Загребельна Наталія Анатоліївна – 03.07.1990р.н., освіта вища, безпартійна, вихователь ЗДО «Яблунька», проживає с. Зорівка, 4 округ, набрала 51 голос виборців, висунута від Черкаської ОО ПП «Слуга народу».
  9. Зоря Григорій Іванович – 28.10.1965р.н., освіта середня, безпартійний, приватний підприємець, ФОП  Зоря Г.І., проживає м.Золотоноша, 5 округ, набрав 41 голос виборців, висунутий  від Черкаської ОО ПП «Слуга народу».
  10.  Кестеля Андрій Васильович – 30.03.1980р.н., освіта вища, безпартійний, секретар Лукашівської сільської ради, проживає с.Хрущівка, 7 округ, набрав 97 голосів виборців, висунутий шляхом само висування.
  11. Коваленко Ольга Олегівна – 02.06.1985р.н., освіта середня спеціальна, безпартійна, листоноша Укрпошти, проживає в с. Кривоносівка, 8 округ, набрала 33 голоси виборців, висунута шляхом самовисування.
  12.  Коршунов Василь Юрійович – 02.02.1962р.н., освіта середня, безпартійний,  тимчасово не працює, проживає с. Хрущівка, 6 округ, набрав 62 голоси виборців, висунутий шляхом само висування.
  13.  Марченко Олег В’ячеславович – 12.11.1977р.н., освіта вища, безпартійний, головний енергетик СТОВ «Перемога», проживає в с.Хрущівка, 7 округ, набрав 24 голоси виборців, висунутий від Черкаської ОО ВО «Черкащани»
  14.  Піскун Таміла Василівна – 16.11.1961р.н., освіта вища, безпартійна, вчитель Мехедівського ЗЗСО І-ІІІ ст., проживає в с. Мехедівка, 2 округ, набрала 46 голосів виборців, висунута шляхом самовисування.
  15.  Розсоха Володимир Анатолійович – 22.11.1956р.н., освіта середня спеціальна, безпартійний, голова фермерського господарства «Велика Деркачівка», проживає в с. Мехедівка, 2 округ, набрав 69 голосів виборців, висунутий шляхом самовисування.
  16.  Рослик Володимир Миколайович – 26.05.1977р.н., освіта середня спеціальна, безпартійний, вчитель Богданівської ЗЗСО I ст., проживає с. Богданівка, 3 округ, набрав 60 голосів виборців, висунутий від Черкаської ОО ВО «Черкащани».
  17.  Соловей Оксана Григорівна – 25.09.1974р.н., безпартійна, інспектор з кадрів СТОВ «Нива»,проживає с. Зорівка, 4 округ, набрала 68 голосів виборців, висунута від Черкаської ОО ПП «Слуга народу».
  18.  Сухомудренко Олександр Васильович – 18.07.1969р.н., освіта середня спеціальна, тракторист-машиніст СТОВ «Нива», проживає с. Зорівка, 5 округ, , набрав 65 голосів виборців, висунутий від Черкаської ОО ПП «Слуга народу».
  19.  Сухомудренко Ольга Миколаївна – 01.01.1973р.н., освіта середня, безпартійна, продавець ФОП Зоря К.І., », проживає в с. Чернещина,1 округ, набрала 55 голосів, висунута від Черкаської ОО ПП «Слуга народу».
  20.  Ткалич Михайло Васильович – 20.04.1949р.н., освіта вища, безпартійний, голова ФГ «Мрія», проживає с. Хрущівка, 6 округ, набрав 29 голосів виборців, висунутий шляхом самовисування.
  21.  Ткалич Юрій Михайлович – 10.03.1984р.н., освіта вища, безпартійний, директор ТОВ «Мрія- 2000», проживає м. Вишгород, 7 округ, набрав 50 голосів виборців, висунутий шляхом самовисування.
  22.   Ткач Ніна Олександрівна – 07.09.1968р.н., освіта вища, безпартійна,  проживає в с. Мехедівка, 2 округ, набрала 48 голосів виборців, висунута Черкаською ОО ВО «Черкащани».

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора