Про обраного голову Зорівської сільської ради

Дата: 30.10.2020 16:00

Місцеві вибори

25  ЖОВТНЯ  2020  РОКУ

Зорівська сільська територіальна виборча комісія

Золотоніського району

Черкаської  області

c. Зорівка

Постанова

30 жовтня 2020р                                                                                                                                        №57

Про визнання обраним голову

Зорівської сільської ради об’єднаної територіальної громади

25 жовтня 2020 року відбулися місцеві вибори голови Зорівської сільської ради об’єднаної територіальної громади Золотоніського району Черкаської області ,в результаті  яких обрано голову Зорівської сільської громади.

Керуючись пунктом один, частини першою  статті 278 , частиною першою ,друга статті 282 ВКУ Зорівська сільська територіальна виборча комісія постановляє :

1. Визнати обраним голову Зорівської сільської ради об’єднаної територіальної громади  Золотоніського району Черкаської області: Галушко Галину Петрівну – 20.03.1984р.н., освіта вища, безпартійна, бухгалтер СТОВ «Нива», проживає в с. Зорівка, набрала 838 голосів виборців, висунута  Черкаською Обласною Організацією ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ».

1. Результат виборів депутатів Зорівської сільської ради  об’єднаної територіальної громади Золотоніського району Черкаської області   оприлюднити шляхом виставлення на сайті Зорівська громада та газеті «Вісник Золотоніщини».

Голова Зорівської СТВК              ________________________ Гаркуша Т.С.