Результати проведеної позовної роботи податкової служби Черкащини: за десять місяців 2020 року до бюджету надійшло 173,9млн гривень

Дата: 20.11.2020 08:50

• управління ДПС у Черкаській області
  • пресслужби, інформаційної політики та адміністрування  субсайту організаційно-розпорядчого управління

18002, Черкаси, вул.Хрещатик, буд.235, тел.: 33-91-34, e-mail: ck.zmi@tax.gov.ua

• проведеної
  • роботи податкової служби Черкащини:
  • а десять місяців 2020 року
  • бюджету надійшло 173,9млн гривень

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що протягом січня-жовтня поточного року на розгляді в судах різних інстанцій, з урахуванням справ, що перейшли з попередніх років, знаходилось 1610 справ, стороною в яких виступають органи ДПС Черкаської області на суму 2433 млн гривень.

Загальну кількість справ, що перебували на розгляді, складають справи: за позовами платників податків до органів ДПС області – 1226 справ на суму 1680 млн грн; за позовами органів ДПС області – 384 справи на загальну суму 753 млн гривень.

За десять місяців 2020 рокурозглянуто 553 справи на суму504,2 млн грн. та вирішено: на користь органів ДПС – 328 справ на суму 214,7 млн грн, на користь платників – 225 справ на суму 289,5 млн гривень.

За результатами проведеної позовної роботи до бюджетів усіх рівнів надійшло 173,9 млн гривень.