В області зібрали понад 13 млрд грн податків та зборів

Дата: 04.12.2020 15:21

13,7 млрд грн податків та платежів зібрали в області за 11 місяців. Це на 9 % більше проти відповідного періоду минулого року, інформують у Департаменті фінансів ОДА.

До державного бюджету платники сплатили 6,1 млрд грн із приростом 13,6 %. До місцевих бюджетів області надійшло 7,6 млрд грн власних доходів, зокрема до загального фонду місцевих бюджетів одержано 7,1 млрд грн, до спеціального фонду – 504 млн грн.

Порівняно із відповідним періодом минулого року надходження до загального фонду місцевих бюджетів зросли на 5,4 %. У розрізі основних податків до місцевих бюджетів області надійшло:

– 4,3 млрд грн податку на доходи фізичних осіб, що на 6 %, або на 242 млн грн більше проти надходжень за січень-листопад минулого року;

– 1,1 млрд грн єдиного податку, із приростом 4,4 %, або на 47 млн грн більше;

– 437 млн грн акцизного податку, із приростом 17,2 %, або на 64 млн грн більше.