Візитка школи

Веб-сайт:

Директор:

Шепель Юрій Анатолійович

У закладі навчається 151 учень.

Кількість класів:  11.

Працює 19 учителів, із них:

7 – мають кваліфікаційну категорію „спеціаліст вищої категорії“;

5 – „спеціаліст першої категорії“;

1 – „спеціаліст другої категорії“;

6 – „спеціаліст”;

2 вчителі мають педагогічне звання „учитель-методист“;

2 вчителі мають педагогічне звання „старший вчитель“;

1 – нагороджено знаком „Відмінник освіти України“.

У закладі працюють соціальний педагог (0,5ст), медична сестра (0,5ст), 2 групи продовженого дня (по 0,5ст), 12 осіб обслуговуючого персоналу.

У закладі навчається 151 учень. Проектна потужність школи – 400 учнів. У 2020/2021 навчальному році до закладу підвозяться 45 учнів.

Кількість класних кімнат –  18. Їх площа – 1184 м2 . Кількість навчальних майстерень – 2. Їх площа 102 м2. Кількість робочих місць в навчальних майстернях – 28. Площа спортивного залу – 140 м2.Площа спортивного майданчика 0,60 га. Площа території школи 2,6 га.

Кабінети інформатики, бібліотека, адміністративні кабінети забезпечені комп’ютерами та мультимедійним обладнанням. Створена локальна мережа Internet. Класні кімнати для 1-3 класів, які навчаються за програмою Нової української школи, забезпечено комп’ютерами, телевізорами, принтерами, ламінаторами та необхідним навчальним обладнанням. Усі наявні у закладі комп’ютери підключені до мережі (100 Мбіт/с – завантаження, 100 Мбіт/с – відвантаження), наявна мережа Wi-Fi у комп’ютерних класах (безпечним – інтернет-фільтри) доступом.

Для задоволення освітніх запитів дітей та учнівської молоді в закладі функціонує 10 гуртків.

У закладі функціонує їдальня на 70 посадкових місць.

Вартість харчування учнів початкових класів становить 09.50 грн. (кошти місцевого бюджету), учнів 5-11 класів – 10.50 грн. (40% - батьківські кошти, 60% - кошти місцевого бюджету).

Працює 2 автономні котельні (два котли газові опалюють школу,  один твердопаливний  – майстерня школи).

Стратегія розвитку закладу зумовлена якісним оновленням змісту освіти, що полягає в необхідності привести її у відповідність зі світовими стандартами, потребами сучасного життя, запитами суспільства щодо надання якісних освітніх послуг. В основу Стратегії розвитку закладу покладено системний підхід, спрямований на розв’язання проблеми створення, розвитку та використання інформаційних та комунікаційних технологій у освітньому закладі.

Науково-методичне питання педагогічних працівників закладу: Розвиток життєвих компетентностей учнів шляхом залучення до творчої діяльності.

У 2019-2020 навчальному році переможцями та призерами предметних олімпіад ІІ етапу стали 8 учнів, конкурсів – 6 учнів. Учні школи вдало склали ЗНО, показавши 39 результат серед більш ніж 600 шкіл області. У 2020/2021 навчальному році, у зв’язку з карантинними обмеженнями районні олімпіади не проводились.

У закладі створене та діє учнівське самоврядування.

Проблеми закладу:

1) Облаштування шкільної території (майданчики, паркан).

2) Переобладнання кабінетів фізики, хімії, іноземної мови.