Візитка школи

zorivka.shkola@gmail.com

Директор:

Шепель Юрій Анатолійович

У закладі навчається 151 учень станом на 15.12.2020р.

Кількість класів:  11.

Працює 19 учителів, із них:

7 – мають кваліфікаційну категорію „спеціаліст вищої категорії“;

5 – „спеціаліст першої категорії“;

1 – „спеціаліст другої категорії“;

6 – „спеціаліст”;

2   вчителі мають педзвання учитель-методист“;

2   вчителі мають педагогічне звання „старший вчитель“;

1 – нагорожено знаком „Відмінник освіти України“;

У школі працюють соціальний педагог (0,5ст), медична сестра (0,5ст), 2 групи продовженого дня (по 0,5ст), 10 осіб обслуговуючого персоналу.

Кількість класних кімнат –  18. Їх площа – 1184 м2 . Кількість навчальних майстерень – 2. Їх площа 102 м2. Кількість робочих місць в навчальних майстернях – 28. Площа спортивного залу – 140 м2. Площа спортивного майданчика 0,60 га. Площа території школи 2,6 га.

Працює 2 автономні котельні (два котли газові опалюють школу,  один твердопаливний  – майстерня школи).

У закладі освіти діють: спортзал,  спортивний майданчик, методичний кабінет, 2 кабінети інформатики, кабінети фізики, хімії та біології, української мови та літератури, іноземної мови, зарубіжної літератури, математики, історії бібліотека.

Навчальні кабінети, учительська, бібліотека забезпечені комп’ютерами та мультимедійним обладнанням, створена локальна мережа INTERNET.

У 2019-2020 навчальному році переможцями та призерами предметних олімпіад ІІ  етапу стали 8 учнів, конкурсів – 6 учнів. Учні школи вдало склали ЗНО, показавши 39 результат серед більш ніж 600 шкіл області.

Проблеми:

1) Облаштування шкільної території (майданчики, паркан)

2) Переобладнання кабінетів фізики, хімії, іноземної мови.