Наказ "Про попередження нещасних випадків серед дітей та учнівської молоді" від 23.02.2021 №10

Дата: 24.02.2021 15:44

Зорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Зорівської сільської ради Золотоніського району Черкаської області

вул. Ростанців1, с. Зорівка, Золотоніський район, Черкаська область, 19740, тел.  93-4-40

e-mail: zorivka.shkola@gmail.comkод ЄДРПОУ 34323775

Від 23.02.2021 № 10

На № ______ від _________

Наказ

Про попередження нещасних випадків серед дітей та учнівської молоді

В зв’язку з тим, що в Україні останнім часом почастішали випадки вчинення дітьми самоушкоджень, зокрема отруєння медичними препаратами та самогубств, спричинених негативним впливом спільнот у соціальних мережах

наказую:

1. Організувати інформаційно-роз’яснювальну роботу з учасниками освітнього процесу щодо безпечної поведінки в Інтернеті. Провести бесіду на тему: «Небезпечні інтернет-групи, ігри, квести, челенджі». Довести до батьків перелік груп з суїцидальним напрямом.

Класні керівники.

1. Організувати інформаційно-роз’яснювальну роботу з учасниками освітнього процесу щодо безпечного поводження дітей з медикаментами. Провести бесіду на тему «Безпечне поводження з ліками», випустити санітарний бюлетень.

Класні керівники, медична сестра.

1. Посилити контроль за збереженням життя і здоров’я дітей та учнівської молоді.

Педагогічний колектив школи.

1. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Божко Т.В.

Директор школи                                                       Ю. Шепель