Виявлено та припинено нелегальну торгівлю тютюновими виробами

Дата: 15.04.2021 23:14

•         ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА  УКРАЇНИ
  • УПРАВЛІННЯ ДПС У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
  • ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ
  • Хрещатик,235, м. Черкаси, 18002, тел.(0472) 33-91-34, e-mail: ck.zmi@tax.gov.ua

• та припинено нелегальну торгівлю тютюновими виробами

•     В результаті проведених заходів спрямованих на протидію ринку нелегальної торгівлі тютюновими виробами, працівниками управління податкового аудиту ГУ ДПС у Черкаській області спільно із співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Черкаській області, виявлено та припинено діяльність роздрібної торгівлі фальсифікованими сигаретами на території  міста Черкаси.
  •     Так, перевіркою встановлено факт реалізації фальсифікованих тютюнових виробів, в результаті вилучено понад 420 пачок сигарет без марок акцизного податку.
  •      Крім того, за порушення порядку провадження господарської діяльності організаторам нелегального продажу фальсифікованих тютюнових виробів загрожує адміністративна відповідальність передбачена ст. 177-2 КУпАП.

Начало формы