Чи можливо переглянути закриту робочу зміну в ПРРО, яка була відкрита та закрита на іншому пристрої?

Дата: 28.04.2021 11:03

• ПОДАТКОВА СЛУЖБА  УКРАЇНИ
  • УПРАВЛІННЯ ДПС У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
  • ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ
  • Хрещатик,235, м. Черкаси, 18002, тел.(0472) 33-91-34, e-mail: ck.zmi@tax.gov.ua

Головне управління ДПС у Черкаській області повідомляє, що переглянути закриту робочу зміну в програмному реєстраторі розрахункових операцій (далі – ПРРО), яка була відкрита та закрита на іншому пристрої (ПРРО), на даний час немає можливості оскільки відсутня синхронізація змін з іншими пристроями в програмних рішеннях «ПРРО Каса» та «пРРОсто», які надаються Державною податковою службою на безоплатній основі.

Водночас, інші виробники (комерційні) програмних рішень за необхідності можуть налаштувати такий режим для здійснення синхронізації між пристроями (ПРРО) суб’єкта господарювання.