Податківцями Черкащини при перевірці товариства донараховано 246 млн гривень

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА  УКРАЇНИ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ

СЕКТОР ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ

вул. Хрещатик,235, м. Черкаси, 18002, тел.(0472) 33-91-34, e-mail: ck.zmi@tax.gov.ua

Податківцями Черкащини при перевірці товариства

донараховано 246 млн гривень

Головним управлінням ДПС у Черкаській області проведено документальну планову виїзну перевірку суб’єкта господарювання, який здійснює оптову торгівлю зерном. В ході перевірки платником не надано первинні бухгалтерські документів, які підтверджують придбання зернових та технічних культур.

Під час перевірки встановлено порушення вимог податкового законодавства, в результаті платнику донараховано грошові зобов’язання на загальну суму 171 млн гривень та зменшено заявлений до відшкодування податок на додану вартість в сумі 75 млн гривень.

Правомірність донарахування грошових зобов’язань та зменшення заявленого до відшкодування податку на додану вартість підтверджено рішенням Черкаського окружного адміністративного суду та постановою Шостого апеляційного адміністративного суду.