Податківцями Черкащини встановлено несплату податків сільгосптоваровиробником

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА  УКРАЇНИ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ

СЕКТОР ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ

вул. Хрещатик,235, м. Черкаси, 18002, тел.(0472) 33-91-34, e-mail: ck.zmi@tax.gov.ua

Податківцями Черкащини встановлено несплату податків сільгосптоваровиробником

В зв’язку з набуттям чинності постанови Кабінету Міністрів України від 03.02.2021 року № 89 «Про скорочення строку дії обмеження в частині дії мораторію на проведення деяких видів перевірок», податківцями Черкащини поновлено проведення документальних планових виїзних перевірок юридичних осіб.

При проведенні планової перевірки сільськогосподарського товаровиробника встановлено відображення в бухгалтерському обліку товариства операцій щодо придбання насіння соняшника, факт покупки якого не підтверджено документально.

Перевіркою не підтверджено реальність здійснення господарських операцій з придбання насіння соняшника та відповідно донараховано грошові зобов’язання з податку на додану вартість на загальну суму 4,6 млн гривень.