Податківцями Черкащини виявлено схему ухилення від оподаткування

Головне управління

ДПС у Черкаській області

Податківцями Черкащини виявлено схему ухилення від оподаткування

Управлінням податкового аудиту Головного управління ДПС у Черкаській області при проведенні планової перевірки суб’єкта господарювання, який надає транспортно-експедиційні послуги на залізничному транспорті, встановлено відображення в бухгалтерському обліку товариства придбання послуг з доставки sms-повідомлень.

Перевіркою встановлено, що акти виконаних робіт не відповідають вимогам до первинного документа встановлених Законом України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”, а отримання послуг з доставки sms-повідомлень не пов’язані з господарською діяльністю товариства.

За результатами перевірки донараховано грошові зобов’язання по податку на прибуток та податку на додану вартість на загальну суму              10,5 млн гривень.

18002, м. Черкаси, вул. Хрещатик,235                                           e-mail: ck.zmi@tax.gov.ua

тел.(0472) 33-91-34                                                                           https://ck.tax.gov.ua/