Щодо виявлення та припинення нелегальної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами

Дата: 10.06.2021 22:15

Державна податкова служба України

Головне управління

ДПС у Черкаській області

Працівниками відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Черкаській області спільно з працівниками Головного управління ДФС у Черкаській області  в результаті проведених заходів щодо виявлення та усунення порушень у сфері  незаконної інтернет торгівлі підакцизними товарами, встановлено, що  одним із фізичних осіб – підприємців міста здійснювалась торгівля підакцизною групою товарів, тютюновими виробами без відповідної дозвільної ліцензії через мережу інтернет та безпосередньо в приміщенні кальян-бару.

За результатами вжитих заходів працівниками Головного управління ДФС у Черкаській області вилучено товари підакцизної групи.

За порушення вимог чинного законодавства субєкту господарювання передбачена штрафна санкція у розмірі 34 тис. гривень.

18002, м. Черкаси, вул. Хрещатик,235                                           e-mail: ck.zmi@tax.gov.ua

тел.(0472) 33-91-34                                                                           https://ck.tax.gov.ua/