Платниками податків Черкащини за січень-травень 2021 року сплачено 54,6 млн гривень екологічного податку

Дата: 05.07.2021 12:29

Державна податкова служба України

Головне управління

ДПС у Черкаській області

Платниками податків Черкащини за січень-травень 2021 року

сплачено 54,6 млн гривень екологічного податку

Протягом січня-травня 2021 року до бюджетів всіх рівнів платники Черкаської області сплатили 54,6 млн грн екологічного податку.

За інформацією начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Антона Царюка до державного бюджету сплачено – 32,9 млн  грн, до місцевих бюджетів – 21,7 млн гривень.

Із загальної суми  надходжень найбільше перерахували до бюджетів суб'єкти господарювання міста Черкаси – 37,7 млн гривень.

Усього на території регіону зареєстровано 1917 платників екологічного податку, які на підставі спеціальних дозволів здійснюють викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря, у водні об'єкти або здійснюють розміщення відходів.

18002,м. Черкаси,вул. Хрещатик,235e-mail: ck.zmi@tax.gov.ua

тел.(0472) 33-91-34https://ck.tax.gov.ua/