Зорівська територіальна громада

Судом підтверджено правомірність прийнятих податкових повідомлень-рішень на 5,5 млн гривень

Дата: 05.07.2021 12:50

Державна податкова служба України

Головне управління

ДПС у Черкаській області

Головним управлінням ДПС у Черкаській області проведено документальну планову виїзну перевірку суб’єкта господарювання, який здійснює оптову торгiвлю твердим, рiдким, газоподiбним паливом i подiбними продуктами.

Перевіркою не підтверджено реальність здійснення товариством господарських операцій з придбання нафтопродуктів у постачальників з ознаками фіктивності.

За результатами перевірки встановлено порушення вимог податкового законодавства, в результаті чого платнику донараховано грошові зобов’язання на загальну суму 5,5 млн гривень.

Правомірність донарахування грошових зобов’язань підтверджено рішенням Черкаського окружного адміністративного суду.

Ухвалою Шостого апеляційного адміністративного суду апеляційну скаргу товариства повернуто.

Матеріали перевірки передано до Головного управління ДФС у Черкаській області для подальшого реагування та відкриття кримінального провадження.

18002,м. Черкаси,вул. Хрещатик,235e-mail: ck.zmi@tax.gov.ua

тел.(0472) 33-91-34https://ck.tax.gov.ua/