На Черкащині тенденція збільшення офіційно працевлаштованих працівників

Головне управління

ДПС у Черкаській області

На Черкащині тенденція збільшення офіційно працевлаштованих працівників

Головним управлінням ДПС у Черкаській області спільно з Управлінням Держпраці у Черкаській області проводиться низка спільних заходів, як інформаційних, так і контрольних для детінізації трудових відносин.

На сьогодні є позитивна динаміка зі збільшення кількості працевлаштованих належним чином працівників.

Тільки з 30 червня по 15 липня цього року 4015 платниками податків подано повідомлення до органів ГУ ДПС у Черкаській області про працевлаштування 6,4 тис осіб, що в середньому становить  397 осіб за день.

Для порівняння: за попередній місяць середньоденна чисельність працевлаштованих працівників становила 233 особи. Тож маємо збільшення кількості оформлень належним чином працівників на 70 відсотків.

Головне управління ДПС у Черкаській області дякує свідомим платникам податків, які оформили трудові відносини з працівниками.

18002, м. Черкаси, вул. Хрещатик,235                                           e-mail: ck.zmi@tax.gov.ua

тел.(0472) 33-91-34                                                                           https://ck.tax.gov.ua/