Зорівська територіальна громада

Головне управління

ДПС у Черкаській області

Легалізація ринку підакцизних товарів

Головним управлінням ДПС у Черкаській області 28.01.2022 в ході проведення контрольно-перевірочних заходів спільно з Управлінням стратегічних розслідувань в Черкаській області, ГУНП в Черкаській області та УСБУ в Черкаській області на території м. Черкаси встановлено факти зберігання та реалізації тютюнових виробів з порушенням вимог діючого законодавства України.

В ході проведення спільних заходів  на 9 торгівельних об’єктах виявлено ряд суб’єктів господарської діяльності, які зберігали та реалізовували тютюнові вироби імпортного виробництва без марок акцизного податку встановленого зразка та з порушеннями порядку обліку товарних запасів.

Також встановлено факт здійснення діяльності з реалізації тютюнових виробів суб’єктом господарювання без наявності відповідних дозвільних документів (ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами).

Працівниками ГУНП в Черкаській області здійснено вилучення нелегальної продукції з обігу.

На даний час тривають контрольно-перевірочні заходи, в ході яких досліджуються джерела постачання незаконних тютюнових виробів, а також наявності документів, що підтверджують облік товарних запасів у встановленому законодавством порядку.

За результатами перевірок до суб’єктів господарювання будуть застосовані штрафні санкції згідно чинного законодавства.

18002, м. Черкаси, вул. Хрещатик,235                                           e-mail: [email protected]

тел.(0472) 33-91-34                                                                           https://ck.tax.gov.ua/