Зорівська ТГ отримала допомогу в посадковому матеріалі

Дата: 12.05.2022 18:43

Війна, яка зараз триває в нашій країні, може призвести до глобальної продовольчої кризи. Ми мусимо знайти шляхи, як цього запобігти.

Зорівська громада активно долучилася до всеукраїнської ініціативи «Сади Перемоги». Сільською радою сформовано перелік вільних земельних ділянок, визначено потреби в насінні, засобах живлення та захисту.

Вагому допомогу для реалізації ініціативи надали наші партнери нашої громади, а саме: проєкт «Супровід урядових реформ в Україні», який впроваджується компанією Алінеа Інтернешнл Лтд. та фінансується урядом Канади, забезпечив потребу в насінні, ТОВ «Агріко Україна»  надали гуманітарну благодійну допомогу у вигляді 10 тонн картоплі насіннєвої .

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Відтак спільними зусиллями КП «Благоустрій» Виконавчого комітету Зорівської сільської ради, ФГ «Вікторія-1», ФГ «Мрія», СТОВ «Агротрест» на вільних земельних ділянках комунальної та приватної власності було висаджено картоплю, проведено посів моркви, столового буряка, кабачка, огірка, квасолі, горох, цибулі, капусти, перцю та томатів.

Для реалізації даного проєкту долучились 5 навчальних закладів нашої громади. На пришкільних ділянках вирощуються харчові продукти для забезпечення власних потреб та потреб внутрішньо-переміщених осіб, які проживають на території нашої громади.

Головним завданням кожного в умовах сьогодення є забезпечення продовольством також тих, хто захищає нас.

Об’єднавши спільні зусилля, Зорівська громада, як аграрний край, є надійним тилом України.

Продовжуємо працювати. Далі буде!

Підписуйтесь на нашу сторінку в Тік-Ток @zorivkautc

#SURGe #Сади_Перемоги #Сади_для_Перемоги