Зорівська територіальна громада

“Про особливості виплати та доставки пенсій, грошових допомог на період введення воєнного стану”

Дата: 08.06.2022 10:42

Золотоніський сервісний центр Головного управління Пенсійного фонду України повідомляє:

відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.02.2022 № 162 “Про особливості виплати та доставки пенсій, грошових допомог
на період введення воєнного стану” надана можливість пенсіонерам, які одержували пенсію через поштове відділення
АТ «Укрпошта» та змінили на період воєнного стану місце проживання отримати пенсійні виплати за місцем проживання. Виплату пенсій передбачено шляхом переказу коштів через поштові відділення (поштовий переказ) та у відділеннях АТ «Ощадний банк» на рахунок «швидка копійка» (без відкриття рахунка в банку).

Для виплати пенсії за фактичним місцем проживання необхідно звернутися до відділення Пенсійного фонду за місцем фактичного проживання особисто або іншим доступним Вам способом (в тому числі на телефон гарячої лінії (04737) 2 25 76). Під час звернення при собі необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код.