Привітання з Днем захисту дітей

Дата: 01.06.2022 10:13

День захисту дітей – це щасливе сімейне свято, яке завжди весело відзначали в нашій громаді. Цьогоріч ми та наші діти зустрічаємо його в умовах війни.

Серце дорослого щемить невимовний біль, адже війна забрала життя 226 дітей, 90 дітей досі безвісти зниклі, понад 420 дітей отримали травми і поранення, десятки пережили насилля… Божа кара неминуча, тому ті, хто причетний до цих страшних злочинів, неодмінно отримають найвищу міру покарання.

В цей день ми звертаємо особливу увагу на діток, які втратили своїх батьків, на дітей наших Захисників, які чекають їх вдома та переживають цю страшну розлуку.

Фото без описуФото без опису

Шановні дорослі, не залишайте поза увагою дітей вразливих категорій та дітей із кризових сімей, які є у нашій громаді. Це наша спільна відповідальність.

Наші діти заслуговують на щасливе мирне життя, де вони спокійно ходитимуть в садочок, навчатимуться в школі, будуть гратися у своїх будинках, не боячись сирен чи вибухів.

Бажаю кожній дитині зростати в мирі та родині, щасливого дитинства.

Дорогі наші дітки, будьте здорові, радісні, мрійте та любіть Україну.

З найкращими побажаннями,

сільський голова Галина Галушко.