До бюджетів сплачено 185,3 млн гривень акцизного податку

Дата: 02.09.2022 13:43

• бюджетів сплачено 185,3 млн гривень акцизного податку

За повідомленням в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Сергія Гришка, за січень–липень 2022 року платники Черкаської області до загального фонду державного бюджету сплатили         48,6 млн грн акцизного податку з вироблених в Україні та ввезених підакцизних товарів.

Так, зокрема за результатами вжитих заходів в липні поточного року надходження акцизного податку із вироблених в Україні підакцизних товарів складають 12,2 млн грн, додатково до державного бюджету надійшло              1,6 млн гривень. Це на 4,1 млн грн, або на 50,1 відс. більше ніж у липні 2021 року.

До місцевих бюджетів платниками роздрібної торгівлі підакцизних товарів за 7 місяців 2022 року сплачено 136,7 млн грн акцизного податку. Порівняно з аналогічним періодом минулого року до бюджетів спрямовано на 25,9 млн грн, або на 23,4 відс. більше акцизного податку.

• бюджетів сплачено 185,3 млн гривень акцизного податку

•  До бюджетів сплачено 185,3 млн гривень акцизного податку

Сергій Гришко висловив подяку платникам за фінансову підтримку держави!

18002, м. Черкаси, вул. Хрещатик,235                                           e-mail: ck.zmi@tax.gov.ua

тел.(0472) 33-91-34                                                                           https://ck.tax.gov.ua/