Зорівська територіальна громада
Золотоніського району Черкаської області

Як коректно заповнити блок полів «Для ідентифікації за межами України»?

Дата: 07.03.2023 12:35
Кількість переглядів: 122

 

Як коректно заповнити блок полів «Для ідентифікації за межами України»?

 

Відділ з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Черкаській області продовжує надавати роз’яснення положень чинного антикорупційного законодавства щодо заповнення декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – Декларація), обов’язок щодо подання якої встановлено Законом України «Про запобігання корупції». 

У зв’язку з численними зверненнями про отримання консультаційної допомоги щодо правильності заповнення блоку Декларації, що стосується ідентифікації за межами України, зазначаємо наступне.

У блоках полів «Для ідентифікації за межами України» розділу 2.1 «Інформація про суб’єкта декларування» Декларації та «Прізвище, ім’я, по батькові для ідентифікації за межами України, документ, що посвідчує особу» розділу 2.2 «Інформація про членів сім’ї суб’єкта декларування» Декларації зазначаються відомості про варіанти написання латиницею прізвища, імені, по батькові (за наявності), а також відомості про відповідні документи, які посвідчують особу.

Для цього у відповідному блоці полів розділів 2.1 та/або 2.2 Декларації слід обрати позначку «Дані наявні» і після цього натиснути кнопку «Додати». Такі документи можуть бути видані державою Україна або будь-якою іншою державою. 

Відомості про написання прізвища, імені, по батькові (за наявності) латиницею можуть бути зазначені в таких документах, виданих державою Україна: 

• паспорт громадянина України для виїзду за кордон; 

• дипломатичний паспорт України; 

• службовий паспорт України; 

• посвідчення особи моряка;

• посвідчення члена екіпажу; 

• посвідчення особи на повернення в Україну; 

• тимчасове посвідчення громадянина України; 

• посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон; 

• посвідка на постійне проживання; 

• посвідка на тимчасове проживання; 

• картка мігранта; 

• посвідчення біженця; 

• проїзний документ біженця; 

• посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту;

• проїзний документ особи, якій надано додатковий захист;

• посвідчення водія. 

За наявності декількох документів, виданих в одній державі, у яких варіанти написання прізвища, імені, по батькові (за наявності) збігаються, у блоці полів щодо документа, що посвідчує особу, зазначаються відомості про один з документів, пріоритет з яких має паспорт або посвідка на проживання. 

Якщо в особи є кілька дійсних паспортів громадянина України для виїзду за кордон або кілька видів паспортів (наприклад, громадянина України для виїзду за кордон та службовий паспорт), у Декларації відображаються відомості про будь-який з них. 

За наявності в особи кількох документів, виданих в одній державі, у яких варіанти написання прізвища, імені, по батькові (за наявності) не збігаються, у Декларації слід вказати всі такі документи. 

За наявності документів, що посвідчують особу, виданих у різних державах, зазначаються всі такі документи, незалежно від варіантів написання прізвища, імені, по батькові (за наявності). 

У полі «Ідентифікаційний номер (за наявності)» вказується номер, присвоєний особі іноземною державою. За відсутності такого слід обрати позначку «Не застосовується». 

Крім того, Указом Президента України від 04.03.2021 №  85/2021 введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 26.02.2021 «Про невідкладні заходи щодо протидії загрозам національній безпеці у сфері громадянства». У п.п. «й» п.п. 2 п. 1 вищевказаного рішення вирішено запровадити у Деклараціях відображення інформації про відсутність громадянства (підданства) іноземної держави, а також документів, які дають право на постійне проживання на території іноземної держави. Під час заповнення блоку полів «Для ідентифікації за межами України» суб’єкт декларування зобов’язаний підтвердити відсутність громадянства (підданства) іноземної держави / права на постійне проживання на території іноземної держави шляхом проставлення позначки «У мене відсутнє громадянство (підданство) іноземної держави, а також документи, які дають право на постійне проживання на території іноземної держави», або – у разі наявності громадянства/права на постійне проживання – зазначити відповідні відомості у полях Декларації. Проставлення цієї позначки не залежить від наявності чи відсутності в особи відомостей про варіанти написання латиницею прізвища, імені, по батькові та відомостей про відповідні документи, які посвідчують особу. 

Інформація у блоці полів «Для ідентифікації за межами України» зазначається станом на кінець звітного періоду.

 

18002, м. Черкаси, вул. Хрещатик,235                                           e-mail: ck.zmi@tax.gov.ua

тел.(0472) 33-91-34                                                                           https://ck.tax.gov.ua/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь