Діма був чудовою, чесною, справедливою людиною, прикладом для своїх дітей...

Дата: 05.05.2022 09:53

Розвідник Дмитро Прока, позивний Чечен, загинув 2 березня 2022 року в Запорізькій області. Виконуючи бойове завдання, потрапив під ворожий обстріл та отримав смертельні поранення. 23 лютого воїну виповнилося 38 років.

Дмитро родом з Черкаської області. Закінчив Черкаське професійно-технічне училище №17 та опанував фах автомаляра. Захоплювався футболом. Був одружений, виховував трьох дітей. Багато працював, щоб забезпечити родину. Був учасником АТО на Донбасі.

Під час повномасштабного російського вторгнення Дмитро захищав рідну країну в складі 131-го окремого розвідувального батальйону ЗСУ. Був головним сержантом роти. Сміливо та мужньо виконував складні бойові завдання і щиро вірив у перемогу над ворогом.

За час служби боєць неодноразово був відзначений нагородами, зокрема, медаллю «Захиснику Вітчизни», почесною відзнакою «Учасник АТО», відзнакою 131-ї ОРБ «Хрест розвідника», медалями «За службу», «За взірцевість у військовій службі» ІІІ ступеня, «Знак пошани». Вже посмертно старший сержант Прока був нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

«Діма був чудовою, чесною, справедливою людиною, прикладом для своїх дітей», – розповіла дружина полеглого бійця.

Поховали військовослужбовця в селі Зорівка на Черкащині.

Вдома на Дмитра чекали мама Любов, дружина Юлія, донька Даяна, сини Дмитро та Нікіта.