З Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2023 08:00

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів! Прийміть щирі вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!

З цим професійним святом я хочу привітати усіх працівників Зорівської територіальної громади.

З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність та активну громадську позицію.

Усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їхні запити та інтереси, щиро бажаю міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх ваших життєвих мрій і сподівань. Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі.

З повагою,

Галина Галушко.