Зорівська територіальна громада
Золотоніського району Черкаської області

Видача Витягу з Державного земельного кадастру

Дата: 17.07.2023 18:50

У відділі "ЦНАП" виконавчого комітету Зорівської сільської ради можна отримати адміністративну послугу щодо надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі Витягу з Державного земельного кадастру.

Відомості про земельну ділянку є відкритими та загальнодоступними, крім випадків, передбачених законодавством.

Витяг з Державного земельного кадастру надається за заявою про надання відомостей з Державного земельного кадастру у паперовій формі заявником або уповноваженою ним особою особисто з документом, що підтверджує оплату послуг з надання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку щодо сплати збору (внесення плати) та з відомостями про кадастровий номер земельної ділянки.

Згідно наказу Держгеокадастру № 147 від 15.06.2022 відновлено прийом заяв на отримання адміністративної послуги з видачі Витягу з Державного земельного кадастру .

Надання адміністративної послуги є платною, сума адміністративного збору складає:

- 134,20 грн. – з усіма відомостями, внесеними до Поземельної книги, крім відомостей про речові права на земельну ділянку, що виникли після 1 січня 2013 р.

Якщо замовнику потрібно витяг з ДЗК з відомостями про речові права на земельну ділянку, їх обтяження, одержаними в порядку інформаційної взаємодії з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно то додатково сплачується адміністративний збір у розмірі 70 грн.

Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку видається в день звернення заявника за отриманням цієї послуги.

Одночасно зазначаємо, що відмовити у наданні відомостей з Державного земельного кадастру адміністратор може лише у таких випадках:

• у Державному земельному кадастрі відсутні запитувані відомості;

• із заявою звернулася неналежна особа;

• відсутній документ, що підтверджує оплату послуг з надання Витягу;

• документи подані не в повному обсязі та/або не відповідають вимогам, встановленим законом.

Варто зазначити, що отримати відомості з Державного земельного кадастру може будь-яка особа, яка бажає отримати інформацію щодо земельної ділянки. У випадку отримання такої інформації третьою особою у Витязі з Державного земельного кадастру не буде зазначена інформація щодо персональних даних власника земельної ділянки.Фото без опису