ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРИЙОМ ПРОПОЗИЦІЙ

Дата: 02.06.2023 10:50

Фото без описуОголошення про прийом провозицій з приводу надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0100 га в оренду ПрАТ "ВФ Україна"

ВФ Україна»

У відповідності до Указу Президента від 08.07.2019 №497/2019  «Про деякі заходи з покращення доступу до мобільного Інтернету», Концепції розвитку телекомунікацій в Україні, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 07.06.2006№ 316-р. та інших відповідних підзаконних нормативно-правових актів ПрАТ "ВФ Україна"ВФ Україна» розширює мережу, шляхом будівництва веж та розміщення на них телекомунікаційного обладнання.

Будівництво вежі у даній  локації є стратегічним для розміщення нової базової станції,що в майбутньому дозволить ще більше покращити якість і надійність послуг у населених пунктах Лукашівка та Хрущівка, мінімізувати вплив навколишнього середовища (погоди), відключення електроенергії та інших факторів, які можуть впливати на роботу об’єкта телекомунікації.

Надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0100 га в оренду ПрАТ "ВФ Україна"Ф Україна» для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв’язку  (будівництво базової станції стільникового зв’язку ), для встановлення обладнання ПрАТ "ВФ Україна" в с.Хрущівка Зорівської територіальної громади Золотоніського району Черкаської області.

Прийом пропозицій до 01.07.2023 року (в письмовій, усній формі або на електронну адресу громади).